نتایج جستجو برای عبارت :

یک فروشنده موفق شوید

مراحل انجام یک فروش موفق
فروش به زبان ساده، مبادله اطلاعات بین فروشنده و خریدار است. یک فروشنده خلاق و ماهر کسی است که به بهترین نحو بتواند اطلاعات مربوط به نیاز مشتری را کسب کند و سپس اطلاعات مربوط به محصول خود را در اختیار وی قرار دهد. به بیان دیگر فروشنده نخست نیازهای خریدار را شناسایی و تجزیه‌و‌تحلیل می‌کند، سپس خصوصیات و مزایای استفاده از محصول را به اطلاع خریدار می‌رساند، به سوال‌ها و انتقادهای وی پاسخ می‌‌دهد و در نهایت قرارداد
خریدار:آقا ما برای خرید مبل اومدیم.چی دارین؟
فروشنده:آقا یه مبل خارجی دارم عالی.
خریدار:برای کدوم کشوره؟
فروشنده :آقا آلمانیه اصله 
خریدار:اون وقت قیمتش؟
فروشنده:قابل شمارو نداره.سی ملیون
خریدار گرون نیست؟!؟!
فروشنده:آقا خارجیه ببر ضرر نمی کنی.
خریدار:ایرونی چی داری؟
فروشنده :ایرونی چیه بابا اصلا به درد نمی خوره!!!
خریدار:پس همون اآلمانی رو با تخفیف حساب کنید.
واینگونه می شود که کارگری از کار بیکار،خانواده ای بی پول،اقتصاد ی ضعیف می شود و در
مهارت های لازم برای فروش حرفه ای

شغل فروشندگی به قدری اهمیت دارد که آن را به تمام کننده تیم (فوروارد) تشبیه کرده اند. در مقاله «یک روز فروشنده موفق» از لحظه ای که فروشنده چشم باز می کند تا پایان فعالیت روزانه و آخرین لحظات بیداری مورد بررسی قرار گرفته و سعـــی شده است تکنیک های فروشندگی حرفه ای و ویژگی های فروشندگان موفق در قالب اعمال و کردار روزانه او مورد توجه قرار گیرند.
ادامه مطلب
سی پی استور یک فروشگاه آنلاین مبتنی بر چندفروشندگی برای فروش محصولات دانلودی است که محصولات در دسته های گوناگون توسط فروشندگان حقیقی و در چارچوب قوانین سی پی استور عرضه می شوند.
مراحل فروشنده شدن در سی پی استور :
ثبت نام در سی پی استور
تایید حساب کاربری
ثبت محصول
انتشار محصول
تجربه یک فروش موفق
تسویه حساب منظم
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که یک پا داشت  .فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک  را جویا شد.فروشنده گفت: «وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستار کبک ش
فروش عسل طبیعی در ایران
عسلی که به صورت طبیعی به فروش می رسد. یکی از روشهای فروش عسل در کرج یا فروش عسل در تهران از طریق بازاریابی مستقیم می باشد. 
بازاریابی مستقیم بعنی اینکه عسل طبیعی را به صورت حضوری در جلوی درب شرکت ها یا مغازه ها یا فروشگاه ها یا ادارات مرتبط یا داروخانه یا عطاری ها به کار بازاریابی مشغول شوید.
از  آنجایی که فروشنده عسل طبیعی باید به کار خود تسلط داشته باشد و یک مقدار در مورد بیماری ها و طب سنتی و اسلامی اطلاعات کافی داشت
پدر:آقا زیگزاگ 2 رو بریزین تو فلش لطفا
فروشنده:زیگزاگ!؟زیگزاگ 1 هم نیومده چه برسه 2!!!!
پدر:نه !چرا اومده! دخترم بهم گفت!گفت اتفاقا شما سی دیشو دارین چون خیلی بروزِ اینجا
فروشنده: شرمنده دیگه اینو نداریم
یه خانم وسط جمع با صدای آروم : آقا فکر کنم تگزاسو میگه
فروشنده: آقا تگزاسو میگی؟
پدر:والا من نمیدونم دخترم یه چیزی گفت منم اومدم بگیرم
وبعد فضا در هوا بود:)))))))))
خب بابا چی کار دارین به این بنده خداهاااااا!بچه ها خودتون پاشین برین بخرین دیگه!الان چن
با برنامه ریزی فروش به جنگ رکود برویم
بهترین فروشنده ها زمانی مهارت فروششان بالا می رود که در دوره های رکود به سر برده باشند . درست در همین هنگام است که قدر تک تک مشتری ها را میدانند و همه تمرکز خود را روی ترفندهای فروش می‌گذارند. باید بدانید چه در دوران رکود چه در دوران اوج فروش همواره باید به زنجیره فروش خود از سایت و فروشگاه تا تیم تحویل و ارسال کالا یا خدمت توجه ویژه‌ای داشته باشید. در اینجا به ۷ مورد از این زنجیره اشاره میکنیم.
ادامه مطلب
بهترین فروشنده ها زمانی مهارت فروششان بالا می رود که در دوره های رکود به سر برده باشند . درست در همین هنگام است که قدر تک تک مشتری ها را میدانند و همه تمرکز خود را روی ترفندهای فروش می‌گذارند. باید بدانید چه در دوران رکود چه در دوران اوج فروش همواره باید به زنجیره فروش خود از سایت و فروشگاه تا تیم تحویل و ارسال کالا یا خدمت توجه ویژه‌ای داشته باشید. در اینجا به ۷ مورد از این زنجیره اشاره میکنیم.
ادامه مطلب
بیت کوین یک دارایی دیجیتالی است. خرید بیت کوین از سایت‌های فروشنده بیت کوین و یا به‌طور مستقیم از طریق افراد دیگر انجام می‌پذیرد . شما می توانید با روش‌های مختلفی مانند کارت‌های اعتباری، حساب‌های اینترنتی و یا حتی با سایر ارزهای دیجیتال، از سایت‌ها یا افراد حقیقی، بیت کوین خریداری نمایید.برای خرید بیت کوین باید مراحل زیر را انجام دهید:۱- نصب کیف پول بیت کوین (مانند coinomi)۲- پیدا کردن فروشنده معتبر بیت کوین۳- انتقال پول به فروشنده و دادن آ
بیت کوین یک دارایی دیجیتالی است. خرید بیت کوین از سایت‌های فروشنده بیت کوین و یا به‌طور مستقیم از طریق افراد دیگر انجام می‌پذیرد . شما می توانید با روش‌های مختلفی مانند کارت‌های اعتباری، حساب‌های اینترنتی و یا حتی با سایر ارزهای دیجیتال، از سایت‌ها یا افراد حقیقی، بیت کوین خریداری نمایید.برای خرید بیت کوین باید مراحل زیر را انجام دهید:۱- نصب کیف پول بیت کوین (مانند coinomi)۲- پیدا کردن فروشنده معتبر بیت کوین۳- انتقال پول به فروشنده و دادن آ
ادامه مطلب
تبدل سببحالتی است که اگر خریدار در بیع که برای فروشنده حق فسخ یا اصطلاحا  خیار شرط وجود دارد و خریدار در این مدت مال را به دیگری بفروشد  اگر فروشنده از حق فسخ خود استفاده کند و‌معامله را فسخ کند چون  تبدل سبب صورت گرفته ، مال در حکم تلف محسوب می گردد و فروشنده فقط می تواند قیمت یا مثل آنرا مطالبه کند و حق رجوع و‌مراجعه به اصل مال را ندارد و آن‌مال را تلف شده فرض میکنندالبته این قاعده در عقود دیگر نیز کار برد دارد برای مثال در عقد هبه اگر متهب
آهن صنعتی
فروش ، خرید و قیمت انواع تیر آهن های صنعتی و ساختمانی ، تیر آهن سبک ، تیر آهن سنگین ، تیر آهن ذوبی ، تیر آهن وارداتی صنعتی ، تیر آهن داخلی ، تیر آهن وارداتی ، تامین تیر آهن ، خریدار و فروشنده
فروشنده تیر آهن های صنعتی سایز بالا ، سبک و سنگین
فروشنده تیر آهن های ساختمانی داخلی سبک
فروش تیر آهن های ذوب آهن آصفهان ( ذوبی )
فروش انواع تیر آهن های متفرقه داخلی ارزان قیمت
فروش تیر آهن های ترک
فروش تیر آهن های کره ای
فروش تیر آهن های اهواز ،
در غرفه سازی نمایشگاه نکات کلیدی وجود دارد که رعایت این نکات هم به سود فروشنده است و هم خریدار و فروشندگانی که بیشتر به چنین نکاتی اهمیت می دهند، مشتری بیشتری را خواهند داشت.
غرفه سازی نمایشگاه:در نمایشگاه جهت ایجاد نظم و تمرکز بر روی فعالیت ها و افزایش رضایت مندی مشتریان غرفه سازی انجام می شود، این غرفه سازی هم به نفع مشتری و هم فروشنده است.در غرفه سازی باید مکانی جهت تبادل نظر بین مشتری و فروشنده و همچنین میزهایی جهت قرار دادن بروشورهای مر
به نظر من دانشجوی موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوی موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهای دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهای دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوی موفّق، به حیث دانشجویی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲

خرید اینترنتی                                                                                                                                                       اول از همه باید بدونیم که فروشنده در حوضه فروش اون محصول معروف هست یا خیر،سپس بعد از متمعن بودن از کار ایشون میتوان اعتماد نود درصدی کرد.                                                                                                                                                                                                         
دوستان کنکور تجربی که فردا آزمونتون هست با اعتماد به نفس بالا آزمون بدید و خودتون و باور کنید
دوست گلم نیلوفر جان میدونم داغ دیده ای اما برات بهترین ربته رو آرزو میکنم و امیدوارم اعتماد به نفست رو از دست ندی دوستم و موفق باشی❤باورت دارم خودت هم خودت و باو کن خواهر جان❤
فرزانه جان شماهم همینطور موفق باشی مهربونمباورت دارم خودت هم خودت و باوز داشته باش و با اعتماد به نفس بهترین رتبه کنکورت و بده و موفق باش ❤
عاشقتونم دو تا خواهر گلم موفق باشی
کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفق
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفقیتwww.takbook.co
اخیرا موسسه قرآنی شیفتگان وحی کانالی تحت عنوان  «خانواده موفق» افتتاح نموده است ؛هدف از تشکلیل این کانال اهمیت نهاد بسیارمهم خانواده در اجتماع وبازگویی نقش خانواده در جامعه و بیان آسیبهای خانوادگی و راهکارهای مقابله با آن است ،
لطفا از طریق این لینک وارد شویدخانواده موفقhttps://eitaa.com/joinchat/1933770797C7147a2e9b1
معجزه ای در افزایش فروش

دسته بندی:تعداد صفحات:حجم فایل:فرمت فایل دانلودی:
1155,923 کیلوبایتpdf
قیمت: 29,000 تومان پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود. 

یکی از مهمترین مهارت های امروزه در دنیای کسب و کار یادگیری فنون فروشندگی حرفه است (فروشنده موفق + موفقیت در فروش)، این مهارت ها برای هر فروشنده یک نیاز ضروری است تا بتواند با ایجاد ارتباطی حرفه ای با مشتریانش حس و تجربه ای متفاوت را برای مشتریان ایجاد کند و فروش بیشتر و بهتری را
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و باخیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه ، ولى در کمال تعجب ، دستگاه پیام داد :"موجودى کافى نمیباشد ! "امکان نداشت ، خودم میدونستم  که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم، با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:"رمز نامعتبر است"این بار فروشنده با بیحوصلگى گفت:آقا لطفا نقداً پرداخت کنید ، پول نقد همراهتون هست؟....فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته
در راه بر
فروشنده گیاهانِ‎زینتی
اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎شده را ندارد.
بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی‎های کافی در مورد گیاهان‎زینتی، شرایطی از نور،
دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎های مناسب را به شما معرفی نمایند.

فروشنده گیاهانِ‎ زینتی اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎ شده را ندارد. بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی ‎های کافی در مورد گیاهان‎ زینتی، شرایطی از نور، دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎ های مناسب را به شما معرفی نمایند.
5 راه برای داشتن یک زندگی موفق
شاید افرادی را دیده باشید که یک زندگی موفق دارند و شما هم دوست داشته باشید مانند آنها باشید، اما وقتی با این افراد صحبت می کنید متوجه می شوید با اینکه زندگی موفقی دارند اما از زندگی شان رضایت ندارند.
دسته دومی هم هست که نه تنها یک زندگی موفق دارند بلکه از زندگی شان رضایت کامل هم دارند، وقتی به زندگی موفق آنها نگاه می کنید می بینید، خوش اقبالند، اعتماد به نفس دارند، موفقیت های فراوان به دست آورده اند، پر از شور و ش
 مَتَل آموزنده سلطان محمود و کبک لَنگ 

میگن روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی آوردن که لنگ بود.
فروشنده برای فروشش زر و زیوری زیاد درخواست می‌کرد.
سلطان حکمت قیمت زیاد کبک لنگ رو جویا شد
فروشنده گفت وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک ها ، این کبک را نزدیک دام ها رها می‌کنیم.
آوازی خوش سر می‌دهد و کبک های دیگر به سراغش می‌آیند و در این حین در دام گرفتار می‌شوند.
هر بار که کبک را برای شکار ببریم حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شو
برای تولد دوستم دنبال هدیه می‌گشتم.به ویترین یک جواهر فروشی در نیوزیلند رسیدم که چشمم به یک گردنبند مروارید افتاد.در بین تمام گردنبندهای صد دلاری داخل ویترین فقط این گردنبد برچسب ده دلاری داشت. وارد مغازه شدم. گردنبند را درخواست کردم.فروشنده بارکد را اسکن کرد.دیدم قیمت صد دلار روی صفحه کارت‌خوان ظاهر شد.
به فروشنده گفتم: فکر کنم اشتباه شده چون برچسب ده دلاری کنار این گردنبند بود.

ادامه مطلب
سرپرست حوزه صادرات بخش صنایع دستی میراث فرهنگی کردستان گفت: بستده بندی را در تعریف امروز فروشنده خاموش می نامند و به همین دلیل توجه به این مهم مهمترین گام در صادرات موفق است.به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، فرهاد حامدی در پنجمین نشست کمپین بسته بندی که در سنندج برگزار شد، گفت: بشر از ابتدای زندگی به فکر بسته بندی بود و بقچه ها از اولین موارد بسته بندی ها بوده است.
سرپرست حوزه صادرات بخش صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان کردستا

متدهای بازاریابی جدید چیست؟
متدهای بازاریابی جدید در واقع همان متدهای قدیمی است که برطبق خواست، نیاز و فرهنگ جوامع تغییر کرده و به اصطلاح بروزرسانی شده است. در واقع این متدها همان تجربیاتی است که یک بازاریاب در حین بازاریابی به دست می آورد.
یک بازاریاب در هیچ مدرسه یا دانشگاهی نمی تواند این متدهای بازاریابی را بطور کامل بیاموزد و این خود فرد است که طی آزمون خطا و اشتباه در می یابد، بهترین نوع بازاریابی که با شغل و حرفه وی مناسبت دارد،
چشم هام بین رنگ ها دو دو میکرد. روی بعضی شون مکث می کردم و تصور می کردم طرح بافتم با این رنگ چجوری میشه؟ به خانم فروشنده گفتم چقدر رنگ... کار مارو سخت کردین حسابی. سرش شلوغ بود، ولی باحوصله و مهربون. خودشو انداخت وسط رویای من:
-چی میخوای ببافی؟
+پتو، پتوی نوزاد
لبخند نشست روی لبش و پرسید: دختره یا پسر؟
مکث کردم...به چشم های زیبای دختر فروشنده خیره شدم، دنیا در اون مغازه شلوغ و پر سر و صدا، لحظه ای ساکن شد، صداها محو شدن، نه چیزی می دیدم، نه چیزی می ش
۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.

امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سا
هفته قبل برا یه دوره آموزشی به هلند رفته بودم یه روز براخرید لب تاب به بازارشهرٱمستردام پایتخت هلند رفتم به اولین مغازه فروش وسایل صوتی تصویری که رسیدم لب تاب موردنظرم رو قیمت کردم فروشنده گفت قیمتش ۶۹۵یورو است.
خداحافظی کردم وبه مغازه بعدی رفتم وقیمت همان لب تاب راپرسیدم گفتند ۶۹۵یورو نخریدم وبه هوای قیمت پایینتر به مغازه سوم وچهارم وبالاخره پنجمین مغازه رفتم ولی هرپنج فروشنده گفته بودند۶۹۵یورو..
فروشنده پنجم که ایرانی تباربود متوجه ش
شنیدین میگن دوچرخه‌سواری هیچ وقت یادتون نمیره؟
به عنوان کسی که بیشتر از بیست سال بود دوچرخه‌سواری نکرده بودم، این حرف رو تایید می‌کنم و دلم می‌خواد اضافه کنم که فکر نکنید همین که می‌توانید خودتون رو اون بالا نگه‌ دارید اسمش میشه دوچرخه سواری* :-|
فوق فوقش میشه روز اولی که موفق شدی تعادلت رو اون بالا حفظ کنی، نه بیشتر، دیگه دور زدن و هی توقف، هی شروع و یه نفر هم ترک سوار کنی و سرت رو بیاندازی بروی تو خیابون وسط موجی که مثل موشک از کنارت رد می
یکی دو سال پیش یه سری نوزادی از یه تولیدی خریده بودیم. یه تجربه ی بازاری هم عرض کنم که بعضی وقتا که می ری مغازه، فروشنده یه فاکتور خرید نشونت می ده و می گه فلانی نگاه کن، این جنسی که تو داری به این قیمت می خری من اصلا سودی روش نکشیدم این هم فاکتورش. تو هم فاکتور رو می بینی و خوش خوشینات می شه و امّا غافل از این که بعضی از تولیدی ها با هماهنگی فروشنده قیمت ها رو بیشتر می زنن امّا توی دفتر معین یا نرم افزارشون، تخفیف قائل می شن که کلّی از اون قیمت کم
انواع ازدواج موفق همراه با یک گزینۀ اضافی
می‌خواهم از شما بپرسم که آیا واقعاً به دنبال یک ازدواج موفق می‌گردید؟ پس باید بیخیال تمام آن حرف‌ها و آدم‌هایی بشوید که می‌گویند باید چه کار کنی و چه کار نکنی. البته یادگرفتنِ برخی موضوعات و پیش گرفتن‌شان اصلاً اشکالی ندارد، چرا که به هر حال ارزش خود را در جایگاه خود دارند، اما ممکن است عواملی حتی بنیادی‌تر از این‌ها، برای موفقیت در ازدواج وجود داشته باشند.

ادامه مطلب
می فروشند، با ترازویی  که لحظه را اندازه می گیرد.دوره گردهایی در کوچه داد می زنند و آرامش همسایه ها را می گیرند که آرامش بفروشند.
کسی را از خواب زمستانی بیدار می کنند که آرامش، سالهاست ترکش کرده است، فروشنده فریاد می زند: حقیقت می فروشم، رازهای کهنه می خرم! بشتابید، راستی می فروشم، اکراه ناگفته ها را می خرم!
لبخند می فروشم، بیایید توانایی درک آدم می فروشم.
هنوز عابران عبوس از کنارش می گذرند و او با لبخد از یکی می پرسد: چیزی نمی خری؟ به تو رایگا
سلام25 سالمه. دخترم . سعی میکنم حد خودم رو تو دانشگاه، بازار، پیش استاد و مردم نگه دارم. چند روز پیش بازار رفته بودم با دوستان. اون ها خیلی با فروشنده گرم گرفتن تا تخفیف گرفتن. از طرفی من ساکت بودم بدم می اومد با فروشنده حرف بزنم چون آدم جالبی نبود و فکر میکردم با گرم گرفتن به همسر آینده م خیانت کردم. این باعث شد به این پی ببرم که خیلیم بی زبونم و نمیتونم با یه آقا مثل استاد یا فروشنده در حد تعادل رفتار کنم. اتفاقات دیگه هم بوده. من مثلا یا با طرف خی
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و با خیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه، ولى در کمال تعجب، دستگاه پیام داد:
"موجودى کافى نمیباشد! " 
امکان نداشت، خودم می دونستم که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم.
با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:
"رمز نامعتبر است".
این بار فروشنده با بی‌حوصلگى گفت:
آقا لطفا نقداً پرداخت کنید، پول نقد همراهتون هست؟
فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته...
در راه ب
برای خرید شلنگ یکبار مصرف قلیان با پایین ترین قیمت و همکاری بلند مدت با فروشنده این شلنگ ها نیاز است محصول مورد نظر فروشنده را مورد بررسی قرار دهید.
کیفیت کالا ، نوع مواد اولیه بکار رفته ، تنوع محصولات ، بهداشتی بودن ، واشر بهداشتی جهت آب بندی روی انواع و سهولت در نصب از مواردی است که باید در هنگام خرید شلنگ یکبار مصرف توجه داشته باشید.
شرکت نی پلاس با طیف زیادی از شلنگ های یکبار مصرف قلیان تمامی نیاز های سفره خانه ها و دیگر مراکزی که سرویس قل
در هنگام خرید خودروی دست دوم نکات بسیار مهمی وجود دارد که به صورت خلاصه به ۱۲ مورد از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
۱ بررسی کنید که خودرو مشکل سند نداشته باشد و سند به نام فروشنده باشدوتمام اسناد مالکیت خودرو را به کمک فردی متخصص بررسی کنید.
۲ قولنامه خرید به صورت بنگاهی تنظیم شود و در غیر اینصورت، سه نفر شاهد قولنامه را امضاء نمایند.
۳ در قولنامه صراحتا مشخص کنید که عوارض و مالیات‌ها را فروشنده پرداخت خواهد نمود.
۴ پرداخت تمامی جرائم و خلافی
پشت هر تلاشی موفقیت است. هر کسی که تلاش می‌کند در نهایت موفق می‌شود. بعد از جام جهانی و گرفتن پنالتی رونالدو بود که سایت‌ها، روزنامه‌ها و تلویزیون و همه جا پر شده بود از اینکه علیرضا بیرانوند سختی کشید و موفق شد. دائم از این صحبت می‌شد او در میدان آزادی می‌خوابید، رفتگری می‌کرد، در پیتزافروشی کار کرد اما در نهایت موفق شد.
راستش اگر چند سال پیش بود من هم همین حرفها را می‌زدم ولی الان دیگر کمی محتاط‌تر شده‌ام. شاید با بیشتر زندگی کردن و دی
کارگزار کیست؟
کارگزار به فرد یا سازمانی گفته می‌شود که واسط بین خریدار و فروشنده است و ارتباط لازم را بین آنها بوجود می‌آورد و در ازای آن حق‌العمل (حق کمیسیون)دریافت می نماید مانند : کارگزاری املاک – کارگزاری بورس – کارگزاری نشریات و…
یک کارگزار به‌طور عام مجموعه‌ای از فعالیت‌های لازم بین خریدار و فروشنده را با توجه به مسئولیت قبلی که خریدار و فروشنده به او واگذار کرده‌اند انجام می‌دهد تا در شرایط مشخص و امن موضوع مورد معامله و هزی
راز موفقیت چیست؟
اگر زندگی افراد موفق را دنبال کنیم به نکات قابل تاملی برخورد می کنیم . اولین و اساسی ترین خصوصیت افراد موفق، پشتکار است. این افراد از شکست نه تنها نا امید نمی شوند بلکه هر شکست برایشان درسی جدید است. شکت نشان دهنده ایرادات است و با رفع آنها مسیر صحیح یافته می شود. در بسیاری مواقع ایده ای درست با مسیری اشتباه به شکست می خورد. لذا اگر بازخوانی صحیحی صورت پذیرد آنگاه در انتخاب راه درست تجدید نظر می شود.
داشتن شبکه ای قوی از دوستان
یکی از مهمترین و ساده ترین مفاهیمی که بنظر حقیر باید در تمام کارها به آن توجه داشته باشیم این است که چطور منابع را به کارها و فعالیت ها تخصیص می دهیم.
اگر ما می خواهیم در کسب و کار موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد علمی موفق شویم، اگر می خواهیم در زندگی شخصی موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد معنوی و خودسازی موفق شویم، اگر می خواهیم در روابط خانوادگی و فردی و اجتماعی موفق شویم، اگر می خواهیم در میدان مبارزه موفق شویم و خلاصه برای هر موفقیتی باید به
 ﻭﻗﺘ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﺪ ﻪ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺍ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻔﺖ: ﺍﺯ ﺷﺸﺼﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺣﺎﺟ ﺴ ﺣﺎﺟ ﻧﺴﺖ، ﻣﺮ ﻋﻠ ﺑﻦ ﻣﻮﻓﻖ، ﻔﺸﺮ ﺩﺭ ﺩﻣﺸﻖ ﻪ ﺑﻪ ﺣﺞ ﻧﺎﻣﺪ. ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻪ ﺩﻣﺸﻖ ﺭﻓﺖ ﻭ ﻋﻠ ﺑﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺭﺍ ﺩﺪ ﻪ ﺎﺭﻩ ﺩﻭﺯ ‏(ﻨﻪ ﺩﻭﺯ، ﺗﻌﻤﺮ ﻭ ﻭﺻﻠﻪ ﺮﺩﻥ ﻔﺶ ﻫﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﻭ ﺎﺭﻩ‏) میکند
ادامه مطلب
//قابل اجرا در تمامی گوشی های اندروید///برنامه ربزی بازاریابیمدیریت بحران در کسب و کارآنچه افراد موفق هرگز نمی گویندویژگیهای یک فروشنده حرفه ایشیوه های مذاکرههنر گفتگو برای ایجاد ارتباط موثرکنار آمدن با مشتری های سرسخترازهای جلسات موفق فروشراه های افزایش انرژی در محل کارروشهای جلب رضایت مشتریانگیزه های احساسی که مردم را وادار به خرید می کندتحلیل نیازهای مشتریراه های افزایش فروش خرده فروشانکارهای که افراد موفق قبل از ساعت 8 صبح انجام می
شرکت تولید کننده کفشی در شیکاگو در نظر می گیرد که کفش هایش را در یکی از
جزایر که انسان هایی در آن زندگی می کردند،به فروش برساند.
ابتدا یک فروشنده
را به آن جزیره می فرستد،فروشنده به محض پیاده شدن می بیند که بومیان
جزیره همه بدون کفش هستند،بلافاصله با مدیر فروش شرکت تماس می گیرد ومی
گوید من فردا برمیگردم چون اینجا همه پابرهنه هستند ونیازی به کفش
ندارند.
چند ماه بعد،شرکت فرد دیگری را به آن جزیره می فرستد.فروشنده دوم
همین که می بیند جمله بومی
پروژه آماده مهندسی نرم افزار مدیریت فروشگاه خرازی
نرم افزار فروشگاه خرازیبا توجه به اینکه فروشگاه های خرازی از شغل های سنتی ایرانی به حساب می آید و همچنان به صورت سنتی اداره می شود ، کمتر کسی به سمت مکانیزه کردن این شغل رفته است بدین منظور هدف از این نرم افزار مدیریت  جامع به اجناس خرازی به صورت نرم افزاری و خارج شدن از سیستم سنتی می باشد.سیستم از 3 بخش که شامل: انباردار،کاربر(فروشنده)ومدیریت تشکیل شده است که اجناس وارده ابتدا در انبار نگه د
با سلام خدمت کاربران وبلاگ 
در این نوشته قصد دارم به شما بهترین فروشگاه فروش لپ تاپ استوک در کشور را معرفی کنم٬ استوک لند به مدت ۱ دهه است که فعالیت خود را در زمینه فروش لپ تاپ استوک در کشور آغاز کرده است و تا امروز تواسته بهترین کالا های استوک را با بالا ترین درجه کیفیت به ارائه مشتریان عزیزان قرار دهد و در کنار هر محصول گارانتی ۲ ماهه رایگان تقدیم مشتریان عزیز کند استوک لند مانند دیگر فروشنده گان استوک نبوده و هموراه به فکر مشتریان بوده است
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب

عملیات های محدود نیمه اول سال 1360 جنگ را از بن بست خارج کرد. می گویند انسان های موفق بن بست نمی شناسند؛ یا راه را می یابند یا راه را می سازند. حسن  باقری را می توان در زمره این افراد دانست.

ملاقات در فکه (زندگی نامه شهید باقری) ص 133

ادامه مطلب
ادامه مطلب
صبح قهوه ام تمام شد. غروب حین برگشتن از محل کار، دیدم حال و حوصله رفتن تا پل کالج و خرید قهوه از قهوه ست را ندارم. سر خر را کج کردم سمت چهارراه استانبول و قهوه ریو...گرچه خوب می دانم از لحاظ کیفیت قهوه، قهوه ست، یک سر و گردن بالاتر است...اما بسوزد پدر تنبلی!به سیاق همیشه، ۱۰۰ گرم روبوستای آسیاب شده سفارش دادم. خانم فروشنده اول دانه های آسیاب نشده قهوه را در پاکتی که تصویرش را می بینید ریخت و وزن کرد. با اضافه کردن چند دانه قهوه، عدد ترازوی دیجیتال
با سلام و احترام 
خوشبختانه با کلی تلاش موفق شدیم سایت فرزونی را افتتاح نمائیم.
فرزونی امکان خرید و فروش آنلاین انواع کالاها را برای کاربران فراهم کرده است. ممکن است شما محصولاتی برای فروش داشته باشید می توانید آن را در فروزنی قرار دهید و آن را بفروشید
لذا از کلیه تامین کنندگان کالا دعوت به همکاری میشود. 
فروشندگان می توانند فروشگاهی مجزا داشته باشند و هر تعداد محصولی که مورد نظرشان است را در آن درج کنند. حتی یک فروشنده می تواند چند فروشگا
۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.
امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سال
فروشنده پر فروش ترین

حالا «فروشنده» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده‌است . هفتمین فیلم اصغر فرهادی که زوج به‌شدت دوست داستنی این ایام , شهاب حسینی و نوا علیدوستی , بازیگران اصلی آن می باشند . فیلم در فستیوال کن با موفقیتی کم‌سابقه مواجه شد و جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد را به‌دست‌آورد . اولین فیلم فارسی‌زبان فرهادی که در هیچ فستیوال داخلی کمپانی نکرده و تعداد ایرانی‌هایی که آن را گذشته از اکرانش د
اعتبار سنجی شرکت های خارجی (چینی،هندی، اروپائی،آلمانی،هلندی،ایتالیایی و ....)

در مورد اعتبار سنجی شرکت های خارجی روش ها و بررسی ها مختلف و زیاد بوده و هرکدام ریسک و میزان خطای خاص خود را دارد ، و مهمتر اینکه این روشها بستگی زیادی به این دارد که شما از چه کشوری قصد خرید دارید ؟( مثلا روش اعتبار سنجی یک شرکت در چین با شرکت دیگر در فرانسه متفاوت هست ) و دومین پارامتر مربوط میوشد به مبلغ خرید شما و میزان پیش پرداختی که فروشنده درخواست کرده نسبت به
درباره فیلم : متری شیش و نیم فیلمی به
نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان و
محصول سال ۱۳۹۷ ایران است. متری شیش و نیم که به عنوان دومین فیلم بلند
سعید روستایی شناخته می‌شود، نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم
فجر به روی پرده رفت و موفق شد برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از دیدگاه
تماشاگران شود. بعد از ابد و یک روز، این فیلم دومین همکاری سعید روستایی
با نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار و پیمان معادی است .
رفتم فروشگاه مورد علاقه که ساعت مورد علاقمو بخرم!پامو گذاشتم تو که دیدم یه سوسک اونم چه سایز وحشتناکی!!!!داره خرامان خرامان میره گوشه میز فروشنده!و من قدم بعدی رو به بیرون گذاشتم!خب بابا می ترسیدم برم داخل و اون بیاد بیرون و من جیغ بکشم و بزنم بیرون و از دید عُموم برای بنده خدا فروشنده بد شه:|راستش از جایی ترسیدم که دیگم ندیدمش!سوسکه رو میگم،وقتی دیدم هیچ خبری ازش نیست دیگه نتونستم برم داخل!هرآن منتظر بودم از یه قسمتی بیاد بیرون و من نمی تونستم
اسرار سرمایه گذاران موفق چیست؟ در این مقاله قصد داریم ۱۱ عادت افراد موفق که به مدیریت استراتژیک دارایی‌ها و کسب بازده‌های عالی منجر می‌شود، بپردازیم. این نکات به سرمایه گذاران کمک خواهد کرد تا سرمایه خود را به روشی بهتر و کارآمدتر مدیریت کنند.

۱- ایجاد یک تعهد الزام‌آور
سرمایه گذاران برای ایجاد تعهدی الزام‌آور، می‌توانند از سه روش استفاده کند:
به کارگیری روش “تخصیص دارایی استراتژیک ” که به معنای طراحی مجدد ترکیب سبد دارایی‌ها به من
10 قدم تا داشتن زندگی موفق
داشتن زندگی موفق و شاد بسیار لذت بخش است اما برخلاف عقیده اشتباه بسیاری که تنها پول و ثروت را عامل آن می دانند افراد موفق دلایل دیگری برای این مسئله بیان می کنند.
زندگی خوب چیست؟ شادی چه معنایی دارد؟ موفقیت واقعی یعنی چه؟ این ها و سوالات دیگری که برای داشتن یک زندگی خوب در ذهن نقش می بندد را می توانید با 10 راه کار طلایی برای داشتن زندگی خوب که نتیجه مطالعات بسیار است و در سایت فوربز منتشر شده است پاسخ دهید.
1- نسبت به ز
برخی از ویژگی های دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری EZ -
T1390S کریستال ساین :فروش دستگاه حرفه ای لیزر برش و حکاکی با شرایط ویژه،
میز اسانسوری متحرک با قابلیت دریافت ورق از چهار طرف میز Auto level،
قطعات سفارش اروپا با بالاترین استانداردهای جهانی، با قابلیت باز شدن
ابتدا و انتهای دستگاه برای برخورداری طول بی نهایت از جلو و چپ و راست،
کیفیت و دقت فوق العاده در حکاکی برش و سوراخ کاری و برش های پیچیده است
آدرس : اصفهان. شیخ صدوق شمالی جنب پل هوائی شیخ صدو
یک دسته از مو هایم را در دستم گرفته و تا زیر چانه‌ام می‌کشم.تقریبا ده ماهی می‌شود که کوتاه‌شان نکرده‌ام.هنوز اما به حد کافی،بلند نشده‌اند.کش مویی را که پارسال تابستان خریده بودم،از بالای کتابخانه ‌برمی‌دارم.همراه با رفیقم،با چه خجالتی رفتم روبروی یک فروشگاهی که خرت و پرت های زنانه می‌فروخت!از همین هایی که تلِ سر و لاک ناخون و این جور چیز ها دارند.من که نتوانستم درخواستم را به خانم فروشنده بگویم!رفیقم که دلیل این خجالتم را نمی‌فهمید،ج
متن طولانیه و تجارب گران قیمتم(!!) رو خلاصه هم کردم در انتها :)
با خستگی و کوفتگی بعد از ظهر رفتیم جمهوری که پاساژای امجد و دور و برش رو زیر و رو کنیم. هر مغازه ای که رفتیم نداشت، یکیشون اما گفت برید فلان الکترونیک اگه نداشته باشه هم معادلش رو پیدا میکنه میده. رفتیم. توی پاساژ به اون داغونی یه دفتر خیلی باکلاس بود با در عجیب و غریب و چندتا دوربین جلوی در، زنگ رو که زدیم بعدش یه ملودی فرنگی پخش شد و چندلحظه بعد رفتیم تو. دو تا ساعت یکی به وقت ایران
شهرهای توریستی از همه حیث مورد ارزیابی قرار می
گیرند و آن دسته از شهرها موفق خواهند بود از پتانسیل گردشگری خوب و همکارای بخش
های مختلف به نحو صحیح بهره می برند. یکی از شهر های توریستی موفق، شیراز است که
همه ی قسمت های مرتبط با گردشگری آن، موفق بوده اند. برای مثال هتل های شیراز به
عنوان بخشی مهم و یکی ازرئوس مورد توجه گردشگری، میهمان نوازی و ارائه خدمات را به
حد اعلا اجرا نموده اند و رضایت مسافران همواره به طور روز افزون بازتاب عملکرد
صحیح این
شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 785 واحدی در رقم 302176 واحد در حالی به کار خود پایان داد که شاخص هموزن افت 1668 واحدی داشت! فشار فروش  و هیجانات منفی، از نیمه دوم  بازار  و البته با خریدهای صندوق توسعه بازار رفته رفته کمتر شد اما در نظر داشته باشیم هنوز هم فروشنده های بالقوه ای در نمادها وجود دارند که با توجه به افت قیمت حاضر به فروش سهام خود در قیمتهای فعلی نیستند اما ممکن است چند روز آینده و با رشد چند درصدی قیمت در نمادها در سمت فروشنده قرار بگیر

ملانصرالدین برای خرید پاپوش نو راهی شهر شد. در راسته ی کفش فروشان انواع مختلفی از کفش ها وجود داشت که او می توانست هر کدام را که می خواهد انتخاب کند. فروشنده حتی چند جفت هم از انبار آورد تا ملا آزادی بیشتری برای تهیه کفش دلخواهش داشته باشد. ملا یکی یکی کفش ها را امتحان کرد، اما هیچ کدام را باب میلش نیافت. هر کدام را که می پوشید ایرادی بر آن وارد می کرد. بیش از ده جفت کفش دور و بر ملا چیده شده بود و فروشنده با صبر و حوصله ی هر چه تمام به کار خود ا

نکات ضروری برای شروع زندگی مشترک موفق ( بخش دوم)

زندگی مشترک در ابتدا، با تمام سختی‌هایی که برای انتخاب همسر دارد، بسیار آسان است اما اگر از یک زندگی مراقبت نشود، قطعا آسیب خواهد دید. این مراقبت باید به صورت دوطرفه باشد؛ هر دو طرف باید مراقب رفتار خودشان و احساس طرف مقابل باشند و بدانند هر دو مسئول حفاظت از زندگی مشترکشان هستند.
ادامه مطلب
تفاوت مبایعه نامه و قولنامه چیست؟
یکی از رایج ترین سوال هایی که در رابطه با معامله ملک پرسیده می شود تفاوت بین قول نامه و مبایعه نامه است. در جواب این سوال اولین چیزی که باید با آن آگاهی داشته باشید این است که قول نامه اسمی بوده که چند وقتی می باشد به مبایعه نامه تغییر داده شده است. عنوان جدید یک نام حقوقی برشمرده می شود. از این رو قول نام هیچگونه بار حقوقی را با خود به همراه ندارد. این بدان معناست که اگر بین دو طرف قرارداد بحث هایی پیش آید، به گ
خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع 

خریدار فیش حج تمتع و عمره با بالاترین قیمت 
خرید و فروش فیش حج بانک ملی و بانک ملت
09193800047، 09109060648

قیمت فیش حج تمتع سال 85، قیمت فیش حج تمتع سال 86، سایت خرید و فروش فیش حج
خرید فیش حج تمتع 98، خرید و فروش فیش حج در تهران، خرید و فروش فیش حج در مشهد
فیش حج تمتع سال 99، قیمت فیش حج عمره بانک ملی، قیمت فیش حج عمره بانک ملت

خریدار فیش حج، فروشنده فیش حج، معتبرترین دفتر خرید و فروش فیش حج

با سابقه ترین فروشنده و خریدا
دستفروشِ داخل مترو هم که باشی باید اصول حرفه ای گری را خوب بدانی!
نه مثل پیرمردی که با صدای ضعیفش از روی نا آشنایی با اصول حرفه ایِ فروشندگی، همه نوع وسیله ای با خود حمل میکرد، آنقدر تنوع جنس داشت که من حیرت کردم قیمتها چطور یادش مانده بود؟؟!!
ولی در سفرِ رفت با مترو، پسری فقط مسواکِ آنتی باکتریال می فروخت، آنقدر هنرمندانه و قرّا با دستمایه ی طنز جنسش رو تبلیغ کرد که چندین نفر از او خریدند!!، پسرک می گفت: پول نداری دستگاه پوز هست! کارت نداشتی چک
ازدواج و انتخاب
یک مهارت است و رابطه مستقیم با یکدیگر دارند. به این صورت است که انتخاب
موفق
منجر به ازدواج موفق
و ازدواج موفق منجر به امتداد موفق می‌شود. در واقع ازدواج موفق ساختنی است. برای ساختن و رسیدن به ازدواج
موفق  باید اول معنای ازدواج موفق را
بدانیم. ازدواج موفق ازدواجی است که دائما در حال رشد باشد و از ارزش‌های
آن چیزی کم نشود. هنگامی که احساس کردیم امنیت داریم، مورد عشق و علاقه قرار
گرفته‌ایم و می‌توانیم با یکدیگر ارتباط کلامی
خو
تمام والدین دوست دارند فرزند آن‌ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش‌آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربیت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ‌سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد. اما چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟ تربیت یک کودک باهوش چقدر ساده است؟ پدر و مادر در مسیر تربیت فرزند خود چه موانعی را پیش رو دارند و با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ یکی از بزرگ‌ترین سوالات والدین میزا
روش های مذاکره موفق ما در این سلسله مقالات سعی داریم شما را به سوی مذاکره با استایل سوق دهیم سوالات  شما مثل همیشه بسیار انگیزه ساز و با محبت بود و ما را در ادامه راه بسیار دلگرم نمود. سالها است بعنوان مشاور،مدرس ونویسنده مذاکره و زبان بدن تجربیات خود را به همراه تحقیقات جهانی 
ادامه مطلب
از پنجمین امام نور نقل شده است که در مورد شیوه ی پارسایانه و سیره ی امیر مومنان آورده اند که:
آن
حضرت روزی به بازار آمد و در حالی که خدمتگزارش به همراه او بود در برابر
مغازه ی یک پیراهن فروش ایستاد و فرمود:هان ای بنده ی خدا!دو عدد پیراهن
برای ما بیاور!فروشنده خوش آمد گفت و دو پیراهن آورد و گفت:بفرمایید ای
امیر مومنان!
هنگامی که برای امیر روشن شد که او را می شناسد
خداحافظی کرد و از مغازه بیرون رفت و در برابر فروشنده و مغازه ی دیگری
ایستاد و دو پ
احتمالا گذشته از اغلب مصائب اقتصادی و مشکلات عدم ثبات قیمتی که هنگام خرید از آن ها رنج می بریم، همه مان اندک تجربیات ماندگاری از خرید لذت بخشی را در ذهن داشته باشیم. بهتر است که یکی از این موارد را در ذهن خود مرور کنیم و مشخصه های یک خرید لذت بخش را لیست کنیم.
احتمالا یکی از دلایل مراجعه ی مجدد و چند باره ی ما به یک فروشگاه مشخص یا تاکید بر یک برند مشخص همین تجربه ی لذت بخش حاصل از خرید های قبلی مان باشد. مسلما در یک خرید موفق ‌ توام با رضایت کی
در این مطلب به معرفی امکانات و ویژگی های افزونه WCFM Marketplace ULTIMATE می‌پردازیم، هر اطلاعاتی از این افزونه می‌خواهید به دست بیاورید تا پایان این مطلب در اختیار شما قرار می‌گیرد.
چرا نیاز به استفاده از افزونه WCFM Marketplace ULTIMATE دارم؟
 WCFM Marketplace از افزونه چندفروشندگی دکان پرو پشتیبانی می‌کند و به شما برای داشتن یک فروشگاه چندفروشنده حرفه‌ای و همه چیز تمام کمک می‌کند. پس از نصب افزونه دکان پرو استفاده از این افزونه هم برای شما امکان پذیر می‌شود.

با
اگر بیزینس کوچکی دارید که به وسیله آن یک محصول منحصر به فرد را می‌فروشید، می‌توانید به فروش در آمازون، به شکل جدی تری فکر کنید. آمازون یکی از بسترهای فروش است که در آن خرده فروشانی مثل شما می‌توانند محصولات خودشان را بفروشند. بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط آمازون از بیش از 70 درصد کسب و کارهای مشابه خود سبقت می‌گیرد. علت این مساله را هم می‌تواند وجود مشتریان بالقوه‌ای دانست که آمازون در اختیار فروشندگان شخص ثالث قرار می‌دهد. به این
قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی | استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان |  درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس | درمان افسردگی | افزایش فروش | افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها | قانون درخواست | قانون مدارها | قانون فرکانس |  | مشاور فروش محصولات | جهش کوانتومی | جذب خواسته ها | شکرگزاری | کارآفرینی | فروش موفق | رازه
فروش فیش حج عمره و تمتع با ارزانترین قیمت

فروش فیش حج عمره و تمتع ثبت نام سال ۸۵ و ۸۶ با قیمت ارزان در سراسر کشور
اگر بودجه ی کمی برای تهیه فیش حج دارید و به دنبال فیش حج عمرعه یا تمتع با قیمت ارزان هستید ما در خدمت شما هستیم
۰۹۱۹۳۸۰۰۰۴۷ – ۰۹۱۰۹۰۶۰۶۴۸ کارشناسان فروش فیش حج عمره و تمتع ارزان
دفتر ایران حج همواره کوشیده تا فیش حج را با مناسبترین قیمت بفروش برساند
ارزانترین فیش حج تمتع، فیش حج ارزان، فیش حج تمتع ارزان، خرید فیش حج ارزان
فروش فی
سرمایه گذاری موفق نیازمند رعایت تعدادی قوانین و اصول است و هر کس از این قوانین پیروی کند می تواند به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شود. البته بهتر است یادآور شویم سرمایه گذاری موفق بدون عیب و نقص غیرممکن است. آموزش بورس و مطالعه بازار تنها به شما کمک می کند تا با مدیریت سرمایه و کنترل ریسک میزان موفقیت خود را افزایش دهید. هر سرمایه گذاری موفق باید هر سال توان تحمل حداقل 10 درصد ضرر و شکست در بازار بورس را داشته باشد.
مثل هر چیز دیگری خوب و بد را با ه
#فروش
"نه" شنیدن از نظر مدیران فروش چیست؟
✍ بعضی‌ها هنر فروش کردن را "بازی اعداد" و " بازی نه شنیدن" هم نامیده‌اند.
کارشناس فروش ابتدا به تهیه بانکی از مشتریان بالقوه می‌پردازد، سپس با آنها تماس می‌گیرد، بعضی از این افراد حاضر به ملاقات وی می‌شوند و از بین افرادی که حاضر به ملاقات با او می‌شوند، چند نفر خرید می‌کنند.
حال تصور کنید شما به ۵۰ نفر زنگ می‌زنید ۲۰ نفر در همان ابتدا می‌گویند که به خدمات شما نیازی ندارند.
۳۰ نفر به توضیحات شما گ
تا حالا به این فکر کردید یک سایت موفق چه ویژگی هایی داره؟ افزایش تعداد کاربران در فضای وب و انجام بسیاری از فعالیت های سنتی به صورت آنلاین بسیاری از صاحبان کسب و کار را به سمت داشتن یک وب سایت سوق داده است.
طراحی سایت موفق به عوامل مختلفی بستگی دارد. شرکت های طراحی سایت زیادی هستند که خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن های اندروید و ای او اس، سئو و سایر فعالیت های مرتبط با فضای طراحی وب را انجام میدهند.
اینکه شما بتوانید عوامل مهم در طراحییک سای
⭕️در جنگ بین خواسته ها و باورها همواره باورها پیروز می شوند:
یعنی اگه شما خواسته ات اینه که پولدار بشی ولی باورت اینه که آدمای پولدار مغرورن، پولدار نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که رژیم بگیری و لاغر شی ولی باورت اینه که رژیم گرفتن باعث بیماری میشه، لاغر نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که تو شغلت موفق بشی ولی باورت اینه که آدمای موفق اون شغل، آدمای بدی هستن، تو موفق نمیشی!
✅باید باورهات و خواسته هات هم جهت باشن.
 بررسی کن ببین چه خواسته هایی داری و چه
یکی از قراردادهای مهم در جامعه که عموم افراد در طول عمر خود ممکن است
بارها با آن روبرو شوند، قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک اعم از
مسکونی(خانه، آپارتمان یا ویلا) یا تجاری (دفتر، مغازه یا کارگاه) یا
زمین(مسکونی، کشاورزی یا صنعتی) است. ملک به طور کلی در دسته اموال
غیرمنقول قرار می‌گیرد و از این حیث از قواعد حقوقی خاصی پیروی می‌کند. اما هرکسی که مبادرت به خرید و فروش ملکی
می‌کند باید با نکات مهم و اولیه‌ای در خصوص این نوع قراردادها آشنا
از آقای گوینده 50- 60 ساله تا جوان 20-30 ساله, هستن کسانی که میگن چین خوب نیس! ولی غرب چیزه!
بگو آخه کور شی, چشتو بگیره, غرب که ماسکاتو که پولشم داده بودی توی فرودگاه توقیف میکنه ولی چین 10 میلیون ماسک مفتی میده! غرب با فروشنده تجهیزات پزشکی به ایران مث فروشنده تجهیزات هسته ای برخورد میکنه ولی چین اینارو بخاطر کرونا مفتی میده. انگار چین مترصد فرصت بوده که به ایران کمک کنه که قویتر بشه. 
بله چین پول داره ولی همراه؟  توی این دنیای وانفسا دنبال همراهه ت
زوج‌های موفق چه خصوصیاتی را دارند

زندگی مشترک پر از پستی و بلندی است همیشه مانند روزهای اولش عاشقانه نیست‎

زندگی مشترک پر از پستی و بلندی است.
همیشه رابطه زناشویی مانند روزهای اولش، شبیه به فیلم‌های رمانتیک و
عاشقانه نیست. گاهی آن‌قدر افراد درگیر کار می‌شوند که یادشان می‌رود برای
یکدیگر وقت بگذارند. همین می‌شود که زندگی‌شان تبدیل به عادت می‌شود و تنها
چیزی که این بین رنگ می‌بازد عشق و علاقه است.
ادامه مطلب
بسیاری از افراد در جست‌وجوی راهکارهایی برای ازدواج موفق هستند و می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توانند در زندگی مشترک خود، عشق، آرامش و صمیمیت بیشتری را تجربه کنند. امروزه علم روانشناسی با گسترش پژوهش‌های خود در حیطه زوج درمانی و خانواده درمانی می‌تواند تا حد بسیار زیادی به کمک افراد بیاید و آموزش‌های لازم را در این زمینه به زوجین ارائه دهد. راهکارهای گوناگونی مانند خودآگاهی، شناخت یکدیگر و مهارت‌های گفت‌وگوی موثر وجود دارد که می‌توا
شما با اولین دعوت موفق با عنوان "کارآموز" وارد این طرح می شوید و با بالا بردن تعداد دعوت های موفقخود مرحله به مرحله جایزه های بزرگتری رو دریافت خواهید کرد.در این اپ بر اساس تعداد کل دعوت های موفق افراد، 12 جایگاه طراحی شده که در هر کدامپاداش های مختلفی برای عملکرد شما در نظر گرفته شده است.پاداش ها و شیوه محاسبه و تخصیص آنها در اپ متنوع و پیچیده است ولی بطور خلاصه شمابعنوانِ:1 . کارآموز: با هر دعوت موفق تا 1500 تومان جایزه2 . کاردان: با هر دعوت موفق ت
مشاور املاک در شیراز
وظایف مشاور املاک در شیراز
برنامه ریزی برای بازدید ملک توسط مشتریان.
تبلیغات اینترنتی به منظور بازاریابی برای املاک.
تهیه عکس های مناسب برای آگهی های یک ملک.
بازبینی قیمت های نهایی بر عهده مشاور املاک است.
ارزیابی قیمت هایی که فروشنده برای ملک خود در نظر میگیرد.
یک مشاور حرفه‌ای املاک باید فهرستی تنظیم کند و آن را به متقاضیان ارائه دهد.
جام مشاوره هایی به منظور رفع معایب خانه با صاحب ملک نیز بر عهده مشاور می باشد.
بازرسی
مکنده آب و خاک
دستگاه های نظافتی مانند مکنده آب و خاک در محیط های مختلف کاربرد دارند.
قیمت دستگاه های مکنده آب و خاک و جاروبرقی صنعتی را از شماره موبایل زیر بدست آورید.
۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸
مکنده آب و خاک به انگلیسی WET AND DRY VACUUM CLEANER می شود.
این دستگاه ها با مکش کار نظافت را انحام می دهند.
مکش با به جریان درآوردن هوا انجام می شود.
جربان هوا به وسیله موتور مکنده دستگاه ایجاد می شود.
به طوریکه هوای داخل مخزن دستگاه توسط موتور خارج می شود.
خارج شدن هوا از داخل
بسمه تعالی
سلام

سوال:
فروشندگان­ طلا هنگام­ فروش، قیمت آن را چگونه محاسبه می‌کنند؟ حتماً برای شما پیش آمده که برای خرید طلا به طلافروشی مراجعه کنید؛ و حتماً دیده‌اید که بعد از پسند قطعه‌ی طلا، هنگام چانه‌زنی بر سر قیمت، فروشنده مشغول محاسبه با ماشین‌حساب و ترازو می‌شود، و نهایتاً قیمتی به شما اعلام می‌کند. مسئله اینجاست که شما قیمت هر گرم طلا را می‌دانید اما این‌که قیمت نهایی چگونه محاسبه می‌شود را نیز می‌دانید؟
پاسخ: 
قضیه از این
موفق نشدن در کنکور ته زندگی شما نیست!
قبول نشدن تو ارشد نشون دهنده این نیست که هیچوقت قرار نیست آدم موفقی باشید!
آدمی موفق که از شرایطی که به وجود اومده بتونه نهایت استفاده رو بکنه ، چه اون شرایط قبول شدن تو بهترین رشته و بهترین دانشگاه باشه؛ چه ادامه تحصیل ندادن!
راه موفقیت خودتو پیدا کن ...
نگاه نکن که بقیه موفقیت و خوشحالی رو تو چی می بینن ، خودتو همینجور که هستی دوست داشته باش ... .

رایان جوانمرد 

تقدیم کنکوریای  
 حسابدار موفق در دنیای کسب و کار ویژگی های مشخصی دارد. حسابداری که کل ویژگی های
زیر را داشته باشد کمیاب است اما اکثر حسابداران موفق بسیاری از این ویژگی ها را
دارند. برای مطالعه ویژگی های یک حسابدار موفق 
در ادامه مطلب با ما همراه باشید .- تمرکز در یک شاخه :حسابدار موفق سعی می کند ضمن آگاهی حداقلی از
حوزه های مختلف حسابداری از قبیل حسابداری مالیاتی، حسابداری مالی، حسابداری بهای
تمام شده، حسابداری مدیریت، حسابداری بخش دولتی، حسابرسی داخلی و
مژده مژده ٰ‼️
⏰ چالش هفته‼️
از دخترای گل تون که   روزه اولی    هستند در حال نماز خواندن یا قرآن خواندن یا کمک به مادر در کارهای خانه عکس بگیرید و برای ادمین بفرستید.اسم دخترخوشگلمون را به همراه چند تا از صفات اخلاقی خوب زیر عکس بنویسید تا در کانال خانواده موفق نمایش دهیم و از ش تقدیر و تشکر کنیم. و از بزرگترهای مهربونمون بخواهیم که برای آنها دعا کنند تا همیشه خوب و عالی بمونن.
لطفا این مزده را برای دوستان تون که دخترای روزه اولی دارن هم بفر
بسمه تعالی
سلام

سوال :
فروشندگان­‌طلا، هنگام­ فروش قیمت آنرا چگونه محاسبه می‌کنند؟ حتماً برای شما پیش‌آمده که برای خریدطلا به طلافروشی مراجعه‌کنید؛ وحتماً دیده‌اید که بعداز پسند قطعه‌طلا هنگام چانه‌زنی بر سرقیمت، فروشنده مشغول محاسبه با ماشین‌حساب و ترازو می‌شود، و نهایتاً قیمتی به شما اعلام می‌کند . مسئله اینجاست که شما قیمت هرگرم طلا را می‌دانید اما اینکه قیمت‌نهایی چگونه محاسبه می‌شود را نیز می‌دانید؟
پاسخ : 
قضیه ازاین ق
امسال نیز به مانند سال های گذشته مسابقات مهندس حریری از طرف پژوهش سرای متقین در بین مدارس دشتستان در دو رشته ریاضی و ادبیات برگزار گردید ، دانش آموزان دبیرستان بو علی زیارت در هر دو رشته به رقابت با مدارس دیگر پرداختند که موفق به کسب عنوان های برتر این مسابقات علمی دست پیدا کردند ، دانش آموز علی محمدی از پایه نهم در رشته ریاضی موفق به کسب عنوان سوم این دوره از مسابقات علمی گردید که این مقام برای اولین بار بود که یک دانش آموز روستایی به آن دست
آیا پیدا کردن گنج اسان است ؟پیدا کردن گنج
با عرض سلام و ادب از نکات و مطالب بسیار مهم در رابطه با ورود به عالم بی رحم فلزیابی و پیدا کردن گنج  در خدمت شما هستیم لطفا همراه ما باشید.

انگیزه یافتن گنج
دوستان متاسفانه وضعیت مالی مردم کشور رفته رفته بدتر میشه و قشر ضعیف رو میارن به پیدا کردن گنج و رویاهای شیرین
بدبختانه و متاسفانه در این زمینه  اشخاصی در کمین نشستن تا افراد کم درامد رو گرفتار کننن و با وعده های دروغین سرمایه شونو  به باد بدن .ببی
کتاب: فروشنده و میلیونر
نویسنده: مارک فیشر
مترجم: شهرزاد همامی
نشر افکار
چاپ سوم- 1394
مارک فیشر کتابهای مهم و زیادی دارد که خوشبختانه بیشتر آنها در ایران
ترجمه شده اند. استقبال از این کتابها نشان می دهد که خوانندگان فهیم
ایرانی متن های خوب و کاربردی را می شناسند.شگرد فیشر در بیشتر
کتابهایش داستان گویی است و بوسیله قصه و داستان مطالب مهم و کلیدی در
زمینه موفقیت و پیشرفت و ثروت و فرزانگی را به مخاطب خود ارائه می نماید.داستانهای فیشر بسیار هم ج
شهرستان بانه از دیرباز به عنوان یکی از اولین شهرهای مرزی کشور شناخته شده و حسن شهرت آن به دلیل کالاهای ارزان تر نسبت به مراکز استانها معروف بوده است
 قیمت ارزان کالا ها در بانه به این دلیل است که این شهرستان یکی از اولین مبادی ورودی کالا می باشد که باعث شده واسطه‌ها از بین رفته و خریدار بتواند به صورت مستقیم از فروشنده کالای درخواستی خود را تهیه نماید و در این میان سود گزاف واسطه ای از بین رفته است .
خرید از بانه
خرید از بانه هرچند میتواند بس
شهرستان بانه از دیرباز به عنوان یکی از اولین شهرهای مرزی کشور شناخته شده و حسن شهرت آن به دلیل کالاهای ارزان تر نسبت به مراکز استانها معروف بوده است
 قیمت ارزان کالا ها در بانه به این دلیل است که این شهرستان یکی از اولین مبادی ورودی کالا می باشد که باعث شده واسطه‌ها از بین رفته و خریدار بتواند به صورت مستقیم از فروشنده کالای درخواستی خود را تهیه نماید و در این میان سود گزاف واسطه ای از بین رفته است .
خرید از بانه
خرید از بانه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها